Выбрать страницу

Чоловічий вікенд ДИКЕ СЕРЦЕ — у вашому місті

ТИ ГОТОВИЙ?

В серці кожного чоловіка є палке бажання пригод, битви і краси.

Що таке вікенд ДИКЕ СЕРЦЕ?

Вікенд ДИКЕ СЕРЦЕ — це одноденна подія для чоловіків, яка побудована на відеосесіях Джона Елдреджа, автора відомої книги «Дике серце. Таємниця чоловічої душі», та його команди.

Навіщо потрібен вікенд ДИКЕ СЕРЦЕ?

Чоловікові потрібне глибше розуміння потужних прагнень якими керується його чоловіча душа, і чому Бог створив його саме таким. Йому потрібне глибше розуміння того, чому його серце резонує з пригодами, битвою та красою.

Лише уявіть! А що, коли ці глибокі бажання в наших серцях говорять нам правду, відкриваючи нам життя, яке нам судилося прожити? Бог дав нам очі, щоб ми могли бачити; Він дав нам вуха, щоб ми могли чути; Він дав нам заповіти, щоб ми могли вибирати; І Він дав нам серця, щоб ми могли жити. Те, як ми поводимося з серцем, вирішує все. Чоловік повинен знати, що йому все до снаги; Він повинен знати, що у нього є все необхідне для повноцінного життя.

Це не розповідь про «сім речей, які чоловік повинен робити, щоб бути кращим хлопцем». Це справжній квест з одужання чоловічої душі, звільнення серця чоловіка — його пристрастей і його справжньої природи — бо все це дано йому Богом. Бо якщо чоловік хоче знати, ким він є насправді, якщо він хоче знайти життя, гідне життя, глибоко любити жінку і не передавати своє сум’яття власним дітям, він просто зобов’язаний повернути своє серце собі.

Приєднуйтесь до нас.

Найближчий вікенд:
27 квітня 2024 року,
м. Київ

ВСІ ЧОЛОВІКИ ВМИРАЮТЬ, ОДИНИЦІ З НИХ ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЖИВУТЬ.

— Вільям Воллес —